Hakkımızda

Uşkay Hukuk Bürosu

Uşkay Avukatlık Bürosunun temeli 1980 yılında atılmış, 1990 yılından itibaren de kurumsal bir yapıda hizmet verilmeğe başlamıştır.

Uşkay Avukatlık Bürosu; Güncel yaşamın vazgeçilmez bir kurumu olan hukuka uygunluk denetiminin (yargılama erki) etkin olduğu alanın genişliği ve her geçen gün de genişlemeye devam etmesi karşısında tüm kuralların, birlikte ve güncel olarak tek bir birey tarafından bilinmesinin ve güncellenmesinin mümkün olamayacağına inanmaktadır.

Bu neden ile de ilgi duydukları alanlarda kendini geliştirmiş genç Avukatlardan meydana gelen takımlar halinde hizmet üretilmesi esası ile çalışmaktadır. Konunun araştırılması, inanç ve düşünceler ile çözüm önerilerinin geliştirilmesi çalışması o konuyu benimsemiş takım tarafından sürdürülmekte ve sarf edilen emeğe uygun surette de ücretlendirilmektedir.

Uşkay Avukatlık Bürosu, kurumsal deneyimlerini, genç hukukçuların dimanik ve zinde bilgi ve azimleri ile birleştirmekte, belirsiz bir süre ile gençlerin emeklerinden yararlanmaktan ziyade ayrı bürolar açmalarından sonrasında da devam eden bir dostluk dayanışması halinde birlikte hizmet üretilen bir kurum olmaya özen göstermektedir. Bu inanç içerisinde Türkiye’nin heryerinde herzaman destek alabileceği dinamik bir zincire sahip olduğunu açıklamaktan gurur duymaktadır.

Yasal Uyarı: Uşkay Avukatlık Bürosu, bu Web Sahifesi altında yapılmakta olan hukuki açıklamaların genel hukuk kurallarına ait sınırlı kültürel bilgiler olduğunu, bir insanın yaşayabileceği her olayın farklı hukuki kalıplarda tanımlanabileceğini ve burada yapılan açıklamaların, büromuzca desteklenmiş bir özel hukuki incelemeye dayanmadıkça yanılgıya düşürülme ve hak kaybetme iddiasına dayanak yapılamayacağına uyarmaktadır. Sitenin ziyaret edilmesi halinde kullanıcıların tesbit ve tescil edilmediklerini, yazışma yapılması halinde ise elde olunabilecek elektronik adres ve kimlik bilgilerinin kendi özel arşivi dışında yer almayacağını garanti eder. Bu web Sahifesinde yer alan tüm yazılar ile görüşler, imajlar ve resimlerin tüm telif hakları Uşkay Avukatlık Bürosu adına tescil edilmiştir.